אודותינו

למה הקמנו את לביאה?

כחלק תהליך הגדילה וההתפתחות שלנו בענף הביטוח, חיפשנו את הדבר הגדול הבא. חיפשנו מהלך' שלא רק יהיה מהלך עסקי טוב אלא, שגם יהיה בו עוד משהו. מהלך שיש בו "קצת יותר". כלומר, איזה ערך מוסף מעבר למכירות הכנסות ותזרים.

ענף השירותים הפיננסיים בכלל וענף הביטוח בפרט, הוא תחום שאם רוצים לעשות אותו טוב, אז הליבה צריכה להיות "רצון כן ואמיתי לדאוג ללקוח". אין שום ספק שנשים טובות בסוג ההתנהלות הזה מגברים (מתנצלים מראש על ההכללה). כשהתחלנו לחקור את נושא הנשים בתעשייה, התחילו לצוף המון בעיות. ראינו שנשים לא מקבלות יחס שווה והזדמנות שווה לגברים בכל המגזר העסקי. אבל, בתחום הפיננסי זה בלט הרבה יותר.

אז, הבנו שהקמת יחידת ביטוח או בית סוכן לנשים בלבד, זה לא רק עסק טוב אלא משהו שיש בו בדיוק את "הקצת יותר" הזה שחיפשנו.

אבל זה לא הספיק, רצינו להביא גם ערך ייחודי, לאופן שבו מטפלים בלקוח. החלטנו שהמקום שאנחנו רוצים להיות בו הוא "הטיפול המלא והשלם (הוליסטי) בתא המשפחתי". מתן מענה כזה אינו טריוויאלי. הוא דורש הרבה יכולת מקצועית בתחומים רבים ושונים (השקעות, פנסיה, ביטוח, מיסוי, משפטי ועוד). הוא גם דורש טכנולוגיה מתאימה לסוג עבודה כזה.

 

צריך להיות ארגון מאוד גדול חזק בשביל, כדי להחזיק את כל היכולות המקצועיות והטכנולוגיות האלו. אנחנו ראינו גם בזה הזדמנות לעשות משהו שהוא לא רק נכון עסקית אלא גם יש בו את ה"קצת יותר" הזה. לכן, בנינו תשתית מקצועית וטכנולוגית שתאפשר ל"לביאות שלנו" לקבל מערכים מקצועיים תומכים המאפשרים לה לתת ללקוחות את השירות המלא והרחב הזה, שאנחנו מאמינים.


אנחנו לא מאמינים בשיטה של הפניות, לא!!! אנחנו בהחלט מאמינים שעבודה משותפת של מספר גורמים בטיפול בלקוח. יש לשיטת עבודה כזאת משמעות לוגיסטית וטכנולוגית לא פשוטה. אבל, היא הדרך היחידה לממש את רמת ואיכות השירות בה אנחנו מאמינים ואת חוויית הלקוח של ביטחון ושליטה בנושא הכספי שאנו רוצים שהלקוחות שלנו יחוו.

הייעוד של לביאה

לביאה נועדה לאפשר סביבת עבודה לנשים עצמאיות הפועלות בתחום השירותים הפיננסיים. לביאה תפעל כל העת לספק לחברותיה: סביבה מותאמת לצרכים הייחודיים של נשים, אחזקת מערכים עסקיים תומכים לשם מתן שירות מלא ושלם ללקוח, מעטפת הדרכה וניהול ידע להגיעה למצויינות מקצועית, תמיכה עסקית ולוגיסטית, ותשתית טכנולוגית מתעדכנת כל הזמן ונועדה לייעל תהליכים, מתן שירות איכותי, עמידה בדרישות החוק וכל זאת תוך שיפור רווחיות וצמיחה עסקית.

 

הסביבה העסקית בה אנו פועלים, וההיבטים החברתיים בתוכם אנו חיים, משתנים כל הזמן. אנו רואים עצמנו מחוייבים: לבחון, להסתכל, להקשיב וללמוד,  ומשם לעדכן, להשתנות ולהתפתח כל הזמן.

 

אנו רואים בערך של "שינוי תמידי בכל היבט של הפעילות שלנו" – ערך מרכזי.

האנשים

מאחורי "לביאה" עומדים אנשים עם ידע מקצועי רחב ומגוון. מאחורינו, שנים רבות בהן צברנו, ידע וניסיון בכל ההיבטים הקשורים לעבודת הסוכן. בהן ניתן למנות את העבודה השוטפת במכירות ושירות, עבודת השטח, ניהול פרויקטים, ייזום והקמה של עסקים חדשים.

בקרב העוסקים במלאכה ב"לביאה" צבורות עשרות שנות ניסיון במודלי פעילות מגוונים. כולנו עברנו תפקידים רבים של שטח, קו, מטה, פיתוח עסקי ותחומים נוספים. כולנו עברנו במהלך חיינו המקצועיים, תחנות רבות כגון: חברות ביטוח, סוכנויות לניהול הסדרים, סוכנויות הפועלות עם סוכני משנה, הקמת מערכים כגון מוקדי שירות ומכירה מוקדי, מערכי בק אופיס ותפעול ועוד ועוד.

 

את כל הניסיון הזה אנחנו שמחים כעת להעמיד לרשות הלביאות החברות במיזם.

הסביבה העסקית בה אנו פועלים, וההיבטים החברתיים בתוכם אנו חיים, משתנים כל הזמן. אנו רואים עצמנו מחוייבים: לבחון, להסתכל, להקשיב וללמוד,  ומשם לעדכן, להשתנות ולהתפתח כל הזמן.

אנו רואים בערך של "שינוי תמידי בכל היבט של הפעילות שלנו" – ערך מרכזי.

לימור חגאג

מנהלת יחידת לביאה

אחר המון שנים בענף עם קריירה עשירה ומגוונת, בער בי לעשות משהו משמעותי באמת. לביאה עבורי, היא מימוש של חזון וייעוד. אני מאמינה שזה גם מה שלביאה תהיה עבורך.

ששון מנה

מנכ"ל משגב

אחרי כל כך הרבה שנים כסוכן, כמנכ"ל וכבעלים של סוכנות ביטוח החלטתי להקים את לביאה, כי אני מאמין במה שאתן הנשים, יכולות להשיג.

עידו בירמן

פיתוח עסקי וטכנולוגיה

עם מחשבה נכונה ויוזמה, בלי לפחד, העסק שלכן יגדל ויפרח. למהלכים האלה תמיד תידרש טכנולוגיה מתאימה. עשיתי את זה במשך הרבה שנים בחברות וסוכנויות ביטוח. אני אשמח לעבוד כל "לביאה" שתרצה לראות איך מהלכים יצירתיים וטכנולוגיה תצעיד אותה קדימה.

מיכל זרמון

שירות,תפעול ואו"ש

העסק שלנו הוא קודם כל כל עסק של שירות. שירות מעולה, מהיר יעיל הוא הדרך הטובה ביותר להצליח ולגייס עוד לקוחות. אני פה בשביל שהשירות שלכן יהיה ללא תחרות.